794685-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 20 03 07
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów o kodach 20 03 07
Beschreibung1. Przedmiotem z Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Trzebani oraz ze Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Rawiczu (dalej: SPKO Rawicz), Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Goli (dalej: SPKO Gola) odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 częściowo pozbawionych luźnych elementów pochodzenia drewnianego oraz ich transport i przekazanie do instalacji celem zagospodarowania, w procesie odzysku R. Sposób zagospodarowania przedmiotowych odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę 2. Zgodnie z art. 95 p.z.p. Zamawiający wymaga, aby osoby realizujące przedmiot zamówienia, w zakresie nadzoru nad realizacją umowy w zakresie kompleksowym, tj. organizacji transportu odpadów, czynności związanych z przekazaniem odpadów do instalacji celem zagospodarowania w procesie odzysku R, obsługi związanej z prowadzeniem właściwej dokumentacji, były zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 26.06.1974r.Kodeks pracy (Dz. U z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ, 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. polegającego na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy usług, na poziomie 100% wartości szacunkowej zamówienia, o ile będzie taka potrzeba ze strony Zamawiającego, a środki zostaną przewidziane w budżecie Zamawiającego.
Interne KennungZP.PN.09.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP.PN.09.2025dla części nr 1
Menge4 000 Tonnen
LosLOT-0002
Interne KennungZP.PN.09.2025 dla części nr 2
Menge1 500 Tonnen
LosLOT-0003
Interne KennungZP.PN.09.2025 dla części nr 3