2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávku bundy softshell pro příslušníky Celní správy České republiky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky: - bunda softshell modrá pánská, - bunda softshell reflexní pánská, - bunda softshell modrá dámská, - bunda softshell reflexní dámská. Předmět veřejné zakázky je blíže vymezen v Příloze č. 1 ZD - Technická specifikace (Přílohy 1.1 – 1.7) a v Příloze č. 2 ZD - Závazný vzor rámcové dohody.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18220000 Wetterfeste Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 21/2024