2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług pomiędzy Kolejami Wielkopolskimi Sp. z o.o. a Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu polegających na honorowaniu określonych w Umowie biletów okresowych ZTM w pociągach Kolei Wielkopolskich”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez KW na rzecz ZTM usług polegających na honorowaniu określonych w Umowie biletów okresowych ZTM (dalej „Bilety okresowe ZTM”) w pociągach KW, zwane dalej „Przedmiotem Umowy”. Świadczenie, o którym mowa powyżej zwane dalej będzie „Honorowaniem Biletów”. 2. Strony ustalają, iż Honorowaniem Biletów objęte będą następujące bilety: 1) Bilety okresowe ZTM wskazane w Załączniku nr 3 do Umowy, sprzedawane przez ZTM, zakodowane w sposób, o którym mowa w § 2 ust. 3 oraz obowiązujące w strefie ZTM i na stacjach wskazanych w Załączniku nr 1 do Umowy, 2) Bilety parkingowe wydawane na parkingach Park&Ride określonych w Załączniku nr 2, obowiązujące w strefie ZTM i na stacjach wskazanych w Załączniku nr 1 do Umowy, 3) Zaświadczenia wydawane przez ZTM pasażerom, którzy złożyli reklamację karty PEKA z zakodowanym na niej ważnym biletem okresowym, zabezpieczone hologramem, których wzór stanowi Załącznik nr 8 do umowy, obowiązujące w strefie ZTM i na stacjach wskazanych w Załączniku nr 1 do Umowy. 3. W Ramach Honorowania Biletów KW zobowiązuje się do: 1) wykonania usługi przewozu swoimi środkami transportu na rzecz pasażera posiadającego bilet okresowy ZTM wskazany w Załączniku nr 3 do Umowy, 2) realizowania przewozu w swoich środkach transportu zgodnie z obowiązującym Regulaminem Kolejowych Przewozów Pasażerskich Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Taryfą Przewozową Kolei Wielkopolskich sp. z o.o., 3) wykonywania przewozów oraz eksploatacji taboru/środków komunikacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami technicznymi, 4) podejmowania działań niezbędnych do zapewnienia wysokiej jakości przewozów pasażerskich, 5) rozpatrywania skarg i reklamacji dotyczących przewozów, 6) przetwarzania danych osobowych pasażerów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami określonymi w umowie stanowiącej Załącznik nr 6 do Umowy.
Interne Kennung: ZTM.EZ.3310.23.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pomiędzy Kolejami Wielkopolskimi Sp. z o.o. a Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu polegających na honorowaniu określonych w Umowie biletów okresowych ZTM w pociągach Kolei Wielkopolskich. 2. Szczegółowe informacje dot. przedmiotu zamówienia zostały wskazane w projekcie umowy.