2. Verfahren
Verfahren
Titel: DFP.271.260.2025.ADB - zapewnienie dostępu do obiektów i usług rekreacyjno-sportowych na podstawie imiennych kart abonamentowych dla pracowników Szpitala Uniwersyteckiego, osób towarzyszących, dzieci Pracowników oraz osób powyżej 60 roku życia.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dostępu do obiektów i usług rekreacyjno-sportowych na podstawie imiennych kart abonamentowych dla pracowników Szpitala Uniwersyteckiego, osób towarzyszących, dzieci Pracowników oraz osób powyżej 60 roku życia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a i 1c do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: DFP.271.260.2025.ADB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne udzielane jest zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, w trybie zamówienia na usługi społeczne na podstawie art. 359 pkt. 1) ustawy przy zastosowaniu procedury z art. 132 ustawy. Wartość zamówienia przekracza progi unijne określone w art. 359 pkt. 1) ustawy. Na postawie art. 360 Zamawiający odstępuje od stosowania przepisów ustawy dotyczących: - obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, na formularzu jednolitego dokumentu; - minimalnych terminów składania ofert; - obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego – za wyjątkiem wskazanych w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dostępu do obiektów i usług rekreacyjno-sportowych na podstawie imiennych kart abonamentowych dla pracowników Szpitala Uniwersyteckiego, osób towarzyszących, dzieci Pracowników oraz osób powyżej 60 roku życia. Zamawiający szacuje, iż zapotrzebowanie na karty abonamentowe wyniesie: • pracownicy ok. 3 000 sztuk/miesiąc, • karty dla osób towarzyszących ok 300 sztuk/miesiąc, • karty dla dzieci do 15 r. ż. pełna ok 150 sztuk/miesiąc, • karty dla dzieci powyżej 15 r. ż. do ukończenia 26 r. ż, (uczniowie i studenci) ok 150 sztuk/ miesiąc, • karty dla dzieci do 15 r. ż basenowa ok 150 sztuk/miesiąc, • karty dla osób towarzyszących powyżej 60 r.ż. – ok 50 sztuk/miesiąc. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1a i 1c do specyfikacji. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.