2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procesautomatisering en kalibratie voor productie en energie (o.a. AVI’s, BEC).
Beschreibung: Twence heeft een inkoopbehoefte voor de inhuur van diensten op het gebied van procesautomatisering en kalibratie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Twence heeft een inkoopbehoefte voor de inhuur van diensten op het gebied van procesautomatisering en kalibratie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Procesautomatisering en kalibratie voor productie en energie (o.a. AVI’s, BEC)
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Procesautomatisering voor grondstoffen en sorteerinstallaties (o.a. Mestverwaarding, TAS, SOI en compostering & vergisting installatie)
Beschreibung: x