See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z wycinką drzew na terenie Zarządu Zlewni we Włocławku w podziale na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi związane z wycinką drzew na terenie Zarządu Zlewni we Włocławku w podziale na 2 części.
Vorherige Bekanntmachung: 420915-2025
Interne Kennung: W.ROZ.2710.61.2025/ZZWŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia niniejszego postępowania na podst. art. 257 ustawy Pzp, jeśli środki, jakie zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, nie zostaną mu przyznane w całości lub w części. Zamawiający uprawniony jest do unieważnienia postępowania z ww. przesłanki na każdym jego etapie i w odniesieniu do wybranych części zamówienia. W przypadku unieważnienia postępowania na podst. art. 257 ustawy Pzp Wykonawcom nie przysługuje roszczenie o zwrot jakichkolwiek kosztów udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wycinka drzew i wykonanie nowych nasadzeń na terenie działania Nadzoru Wodnego w Płocku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest wycinka drzew i wykonanie nowych nasadzeń na terenie działania Nadzoru Wodnego w Płocku.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.61.2025/ZZWŁ Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Wycinka drzew na terenie Nadzoru Wodnego we Włocławku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest wycinka drzew na terenie działania Nadzoru Wodnego we Włocławku.
Interne Kennung: W.ROZ.2710.61.2025/ZZWŁ Część 2