794967-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektrofahrzeuge – Pořizování elektrických osobních a užitkových vozidel pro Skupinu ČEZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořizování elektrických osobních a užitkových vozidel pro Skupinu ČEZ
BeschreibungPředmětem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS budou dodávky elektrických osobních kategorie M1 a užitkových vozidel kategorie N1 pro účely obnovy a případného dalšího rozšíření vozového parku Skupiny ČEZ. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung37577-2022
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelOsobní elektromobily M1, 4 až 5místné
BeschreibungPředmětem plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS budou dodávky elektrických osobních vozidel kategorie M1 pro účely obnovy a případného dalšího rozšíření vozového parku Skupiny ČEZ. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne KennungN006/22/V00024837/001