794968-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Czynna ochrona w rezerwacie przyrody „Jeziorsko” i obszarze Natura 2000 Zbiornik Jeziorsko PLB100002 – postępowanie w podziale na 3 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Czynna ochrona w rezerwacie przyrody „Jeziorsko” i obszarze Natura 2000 Zbiornik Jeziorsko PLB100002 – postępowanie w podziale na 3 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie działań ochrony czynnej w rezerwacie przyrody Jeziorsko i obszarze Natura 2000 Zbiornik Jeziorsko PLB100002 polegających na mechanicznym usunięciu roślinności zielnej i szuwarów trzcinowych oraz odrostów wierzbowych wraz z rozdrobnieniem biomasy lub jej wyniesieniem z terenu rezerwatu i zagospodarowaniem we własnym zakresie zgodnie z przepisami ochrony środowiska. Zamówienie zostało podzielone na następujące 3 części: - Część 1 – Działania ochronne polegające na mulczowaniu roślinności zielnej na łącznej powierzchni 18,00 ha przy użyciu mulczera powierzchniowego; - Część 2 – Działania ochronne polegające na koszeniu roślinności zielnej i szuwarów trzcinowych a także wycinka odrostów wierzbowych i zarośli wierzbowych na łącznej powierzchni 72,84 ha; - Część 3 – Działania ochronne polegające na koszeniu roślinności zielnej i szuwarów trzcinowych a także wycinka odrostów wierzbowych i zarośli wierzbowych na łącznej powierzchni 12,4 ha.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Działania ochronne polegające na mulczowaniu roślinności zielnej na łącznej powierzchni 18,00 ha przy użyciu mulczera powierzchniowego.
Beschreibung: Na terenie obszaru Wykonawca przeprowadzi mulczowanie roślinności zielnej tj. zarośli i odrostów wierzbowych na łącznej powierzchni 18,00 ha przy użyciu mulczera powierzchniowego. Materiał roślinny zostanie ścięty bądź sfrezowany a następnie poddany rozdrobnieniu, wymieszaniu z wierzchnią warstwą gleby i równomiernie rozłożony cienką warstwą na mulczowanym terenie.
Interne Kennung: WPN.261.21.2023.KGr - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Działania ochronne polegające na koszeniu roślinności zielnej i szuwarów trzcinowych a także wycinka odrostów wierzbowych i zarośli wierzbowych na łącznej powierzchni 72,84 ha.
Beschreibung: Na terenie obszaru Wykonawca przeprowadzi koszenie roślinności zielnej i szuwarów trzcinowych a także wycinkę odrostów wierzbowych i zarośli wierzbowych, możliwie najniżej przy samym gruncie, na łącznej powierzchni 72,84 ha. Pozyskaną biomasę Wykonawca usunie z terenu rezerwatu i zagospodaruje ją we własnym zakresie zgodnie z przepisami ochrony środowiska.
Interne Kennung: WPN.261.21.2023.KGr - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Działania ochronne polegające na koszeniu roślinności zielnej i szuwarów trzcinowych a także wycinka odrostów wierzbowych i zarośli wierzbowych na łącznej powierzchni 12,4 ha.
Beschreibung: Na terenie obszaru Wykonawca przeprowadzi koszenie roślinności zielnej i szuwarów trzcinowych a także wycinkę odrostów wierzbowych i zarośli wierzbowych, możliwie najniżej przy samym gruncie, na łącznej powierzchni 12,4 ha. Pozyskaną biomasę Wykonawca usunie z terenu rezerwatu i zagospodaruje ją we własnym zakresie zgodnie z przepisami ochrony środowiska.
Interne Kennung: WPN.261.21.2023.KGr - część 3