794982-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – SOC Analist - cluster BCO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSOC Analist - cluster BCO
BeschreibungJij bent altijd op de hoogte van actuele cyber dreigingen en deel graag jouw kennis en kunde van cyber security. Jij kan de impact op onze Rotterdamse IT infrastructuur vertalen en je snapt welke opvolging daarbij nodig is. Jij bent van het makkelijk communiceren en schaken op meerdere borden tegelijkertijd.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000