794985-2023 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Wicko w 2023 roku. Kredyt udzielany w dwóch transzach: I w 2023r., II w 2024r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Wicko w 2023 roku. Kredyt udzielany w dwóch transzach: I w 2023r., II w 2024r.
Beschreibung: Usługa udzielenia kredytu długoterminowego dla Gminy Wicko w 2023 roku.
Interne Kennung: RR.271.27.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 Pzp Zamawiający mając możliwość samodzielnej oceny czy zaistniały przesłanki z ww. art., wyznacza termin 15 dni biorąc pod uwagę, iż jest to czas który da wykonawcom wystarczającą ilość czasu na przygotowanie oferty. Zamówienie nie ma skomplikowanej formuły i nie wymaga przygotowania równie skomplikowanej dokumentacji projektowej. Zamówienie ma dla gminy, jako jednostki zapewniającej jej mieszkańcom trwałe i nieprzerwane świadczenia społeczne i infrastrukturalne, charakter strategiczny. Brak podpisanej umowy do końca 2023 r. mógłby spowodować szkody dla utrzymania płynności jednostki
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego dla Gminy Wicko w 2023 roku.