2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa klastrów chmury obliczeniowej dla potrzeb projektu PLGrid ICON
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa klastrów chmury obliczeniowej dla potrzeb projektu PLGrid ICON 1. Zamówienie obejmuje swym zakresem dostawę i instalację dwóch klastrów chmury obliczeniowej – z czego jeden dla ACK Cyfronet AGH, drugi dla ICM UW. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”, załącznik nr 1B do SWZ „Schemat przyłączenia obiegów chłodzenia”, załącznik nr 1C do SWZ „Miejsce Instalacji”, Załącznik nr 1 D – Testy wydajności, Załącznik nr 1 E – Testy akceptacyjne 3. W ramach realizacji przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest w terminie do dnia odbioru klastrów obliczeniowych przeprowadzić autoryzowany przez producenta serwerów instruktaż dla pracowników Zamawiających wspólnie realizujących zamówienie (odrębne dla ACK Cyfronet AGH i dla ICM UW) w zakresie określonym szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. Harmonogram szkoleń oraz stopień ich zaawansowania zostaną uzgodnione z Zamawiającym w trybie roboczym. 4. Miejscem realizacji zamówienia dla obu klastrów chmurowych jest budynek ICM UW zlokalizowany w Warszawie przy ul. Kupieckiej 32. 5. Wymagania ogólne dla zamówienia 5.1 Dostarczone urządzenia muszą być zgodne z obowiązującymi normami technicznymi, Dyrektywą RoHS oraz oznakowane symbolem CE 5.2 Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, tzn. nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testów jego poprawnej pracy. 5.3 Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta niewyłączających dystrybucji na rynek polski, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych. 5.4 Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 5.5 Zamawiający wymaga, aby realizacja zamówienia spełniała zasadę „Do No Significant Harm” (DNSH) poprzez stosowanie rozwiązań minimalizujących negatywny wpływ na środowisko na każdym etapie realizacji zamówienia, poprzez zaniechanie wszystkich działań wpływających negatywnie na środowisko naturalne oraz podejmowanie tych wpływających pozytywnie, a w szczególności m.in. wykorzystywanie przy wykonywaniu umowy opakowań i materiałów, które pochodzą z recyklingu lub podlegają procesowi recyklingu. Wszelkie odpady powstałe podczas realizacji umowy muszą być prawidłowo segregowane. 6 Wymagania dotyczące gwarancji 6.1 Wymagany okres gwarancji wynosi 60 miesięcy (sześćdziesiąt miesięcy). 6.2 Zamawiający wymaga, aby usługi gwarancyjne świadczone były przez producenta lub autoryzowanego przez producenta partnera serwisowego. 6.3 Zamawiający wymaga, aby usługi gwarancyjne świadczone były zgodnie z normą ISO 27001 (lub normą równoważną) na świadczenie usług serwisowych . 6.4 Szczegółowe wymagania dotyczące gwarancji określa załącznik nr 10 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”.
Interne Kennung: ACK-DA-ZP-5000-2/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający w postępowaniu najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy Pzp Zamawiający żąda złożenia oświadczenia JEDZ wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona wraz z podmiotowymi środkami dowodowymi.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233180 Flashspeichergeräte, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa klastrów chmury obliczeniowej dla potrzeb projektu PLGrid ICON 1 Zamówienie obejmuje swym zakresem dostawę i instalację dwóch klastrów chmury obliczeniowej – z czego jeden dla ACK Cyfronet AGH, drugi dla Uniwersytetu Warszawskiego ICM. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”, załącznik nr 1B do SWZ „Schemat przyłączenia obiegów chłodzenia”, załącznik nr 1C do SWZ „Miejsce Instalacji”, Załącznik nr 1 D – Testy wydajności, Załącznik nr 1 E – Testy akceptacyjne 3 W ramach realizacji przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany jest w terminie do dnia odbioru każdego z klastrów obliczeniowych przeprowadzić autoryzowane przez producenta serwerów przeszkolenia pracowników Zamawiających wspólnie realizujących zamówienie (odrębne dla zadania Cyfronet i dla zadania ICM) w zakresie określonym szczegółowo w załączniku nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia. Harmonogram szkoleń oraz stopień ich zaawansowania zostaną uzgodnione z Zamawiającym w trybie roboczym. 4 Miejscem realizacji zamówienia dla obu klastrów chmurowych jest budynek ICM UW zlokalizowany w Warszawie przy ul. Kupieckiej 32. 5 Wymagania ogólne dla zamówienia 5.1 Dostarczone urządzenia muszą być zgodne z obowiązującymi normami technicznymi, Dyrektywą RoHS oraz oznakowane symbolem CE 5.2 Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, tzn. nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testów jego poprawnej pracy. 5.3 Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta niewyłączających dystrybucji na rynek polski, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych. 5.4 Przedmiot zamówienia musi być wolny od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 5.5 Zamawiający wymaga, aby realizacja zamówienia spełniała zasadę „Do No Significant Harm” (DNSH) poprzez stosowanie rozwiązań minimalizujących negatywny wpływ na środowisko na każdym etapie realizacji zamówienia, poprzez zaniechanie wszystkich działań wpływających negatywnie na środowisko naturalne oraz podejmowanie tych wpływających pozytywnie, a w szczególności m.in. wykorzystywanie przy wykonywaniu umowy opakowań i materiałów, które pochodzą z recyklingu lub podlegają procesowi recyklingu. Wszelkie odpady powstałe podczas realizacji umowy muszą być prawidłowo segregowane. 6 Wymagania dotyczące gwarancji 6.1 Wymagany okres gwarancji wynosi 60 miesięcy (sześćdziesiąt miesięcy). 6.2 Zamawiający wymaga, aby usługi gwarancyjne świadczone były przez producenta lub autoryzowanego przez producenta partnera serwisowego. 6.3 Zamawiający wymaga, aby usługi gwarancyjne świadczone były zgodnie z normą ISO 27001 (lub normą równoważną) na świadczenie usług serwisowych . 6.4 Szczegółowe wymagania dotyczące gwarancji określa załącznik nr 10 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”.