795-2026 - Planung
Polen – Straßentransport/-beförderung – Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy na obszarze Powiatu Raciborskiego
Interne Kennung: SK.7140.1.35.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Powiatu Raciborskiego, dla której Powiat Raciborski jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Usługi przewozowe będą wykonywane na następujących liniach komunikacyjnych: 1.Racibórz – Zwonowice przez Raszczyce, Żytną, Raszczyce, Dzimierz, Pstrążną, Rzuchów, Pstrążną, Dzimierz, Nową Wieś, Lyski, 2.Racibórz – Lyski przez Raszczyce, Adamowice, Bogunice, Lyski, Suminę.
Interne Kennung: SK.7140.1.6.2024
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)