795057-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigungsdienste – Zajištění úklidu sídla KUSK 2026-2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění úklidu sídla KUSK 2026-2030
Beschreibung: Jedná se o provádění komplexních úklidových služeb, tj. pravidelného i mimořádného úklidu, včetně údržby zahrádek v sídle zadavatele. Úklidové práce zahrnují veškeré náležitosti a jsou zajišťovány tak, aby nebyl narušen provoz jednotlivých pracovišť. Práce budou prováděny v požadované kvalitě a v souladu se všemi hygienickými normami a závaznými vyhláškami. Součástí veřejné zakázky je dodávka veškerých mycích, čisticích, dezinfekčních a úklidových prostředků nutných k celkovému zajištění úklidových služeb, včetně dodání toaletního papíru, ručníků, mýdla apod. Dodavatel bude při úklidu používat vlastní technologické vybavení a vlastní prostředky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel, 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33711900 Seife, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P25V00001848
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 zákona právo změnit vybraného dodavatele v případě, že dojde k předčasnému ukončení smlouvy z důvodu jejího podstatného (hrubého) porušení dodavatelem. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje inflační doložku, která umožňuje navýšení ceny za plnění VZ. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy v důsledku změny DPH.