See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i instalacja aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w obiektach oświatowych na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, w celu podłączenia do urządzenia telemetrycznego Systemu do Zarządzania Energią.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i instalacja aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w budynkach oświatowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), w podziale na etapy: - Etap I - obiekty oświatowe o nr 1-7 zawarte w załączniku nr 1 do OPZ, - Etap II - obiekty oświatowe o nr 8-14 zawarte w załączniku nr 1 do OPZ, - Etap III - obiekty oświatowe o nr 15-21 zawarte w załączniku nr 1 do OPZ, - Etap IV - obiekty oświatowe o nr 22-29 zawarte w załączniku nr 1 do OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ i załącznikiem nr 1 do projektowanych postanowień umowy, - Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 591333-2025
Interne Kennung: 73/WZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38424000 Mess- und Steuergeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i instalacja aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki w budynkach oświatowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), w podziale na etapy: - Etap I - obiekty oświatowe o nr 1-7 zawarte w załączniku nr 1 do OPZ, - Etap II - obiekty oświatowe o nr 8-14 zawarte w załączniku nr 1 do OPZ, - Etap III - obiekty oświatowe o nr 15-21 zawarte w załączniku nr 1 do OPZ, - Etap IV - obiekty oświatowe o nr 22-29 zawarte w załączniku nr 1 do OPZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: - Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ i załącznikiem nr 1 do projektowanych postanowień umowy; - Projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.