2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych, przeznaczonych na wydarzenia związane z zadaniami Wydziału Rozwoju Regionalnego w zakresie gospodarki wodnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych przeznaczonych na wydarzenia związane z zadaniami Wydziału Rozwoju Regionalnego w zakresie gospodarki wodnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Umowy załącznik nr 6 do SWZ. W postępowaniu Zamawiający nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, oraz wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 719537-2025
Interne Kennung: DOK-IZ-II.272.82.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp. Uzasadnienie: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych, przeznaczonych na wydarzenia związane z zadaniami Wydziału Rozwoju Regionalnego w zakresie gospodarki wodnej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych przeznaczonych na wydarzenia związane z zadaniami Wydziału Rozwoju Regionalnego w zakresie gospodarki wodnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w projekcie umowy, stanowiącym wraz ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Umowy załącznik nr 6 do SWZ.