See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów 1 x użytku z podziałem na 29 pakietów
Beschreibung: Dostawa produktów 1 x użytku z podziałem na 29 pakietów
Vorherige Bekanntmachung: 376990-2025
Interne Kennung: ZP/PN.383.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1- produkty różne cz.1
Beschreibung: Pakiet nr 1- produkty różne cz.1
Interne Kennung: Pakiet nr 1- produkty różne cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- produkty różne cz.2
Beschreibung: Pakiet nr 2- produkty różne cz.2
Interne Kennung: Pakiet nr 2- produkty różne cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3- igły, strzykawki
Beschreibung: Pakiet nr 3- igły, strzykawki
Interne Kennung: Pakiet nr 3- igły, strzykawki
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4- fizelina
Beschreibung: Pakiet nr 4- fizelina
Interne Kennung: Pakiet nr 4- fizelina
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5- kinesiology tape
Beschreibung: Pakiet nr 5- kinesiology tape
Interne Kennung: Pakiet nr 5- kinesiology tape
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6- maski, czepki, koszule
Beschreibung: Pakiet nr 6- maski, czepki, koszule
Interne Kennung: Pakiet nr 6- maski, czepki, koszule
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7- klipsy naczyniowe, tytanowe
Beschreibung: Pakiet nr 7- klipsy naczyniowe, tytanowe
Interne Kennung: Pakiet nr 7- klipsy naczyniowe, tytanowe
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8- rękawy do sterylizacji
Beschreibung: Pakiet nr 8- rękawy do sterylizacji
Interne Kennung: Pakiet nr 8- rękawy do sterylizacji
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9- kosmetyki
Beschreibung: Pakiet nr 9- kosmetyki
Interne Kennung: Pakiet nr 9- kosmetyki
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10- elektrody przysercowe
Beschreibung: Pakiet nr 10- elektrody przysercowe
Interne Kennung: Pakiet nr 10- elektrody przysercowe
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11- klipsy podwiązkowe do klipsownicy ręcznej
Beschreibung: Pakiet nr 11- klipsy podwiązkowe do klipsownicy ręcznej
Interne Kennung: Pakiet nr 11- klipsy podwiązkowe do klipsownicy ręcznej
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12- klipsy polimerowe
Beschreibung: Pakiet nr 12- klipsy polimerowe
Interne Kennung: Pakiet nr 12- klipsy polimerowe
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13- klipsy tytanowe
Beschreibung: Pakiet nr 13- klipsy tytanowe
Interne Kennung: Pakiet nr 13- klipsy tytanowe
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14- ostrze, frez, dren, elektroda, kaniula
Beschreibung: Pakiet nr 14- ostrze, frez, dren, elektroda, kaniula
Interne Kennung: Pakiet nr 14- ostrze, frez, dren, elektroda, kaniula
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15- porty tytanowe
Beschreibung: Pakiet nr 15- porty tytanowe
Interne Kennung: Pakiet nr 15- porty tytanowe
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16- stapler liniowy
Beschreibung: Pakiet nr 16- stapler liniowy
Interne Kennung: Pakiet nr 16- stapler liniowy
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17- zestaw do drenażu opłucnej
Beschreibung: Pakiet nr 17- zestaw do drenażu opłucnej
Interne Kennung: Pakiet nr 17- zestaw do drenażu opłucnej
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18- zestaw do krwawego pomiaru ciśnienia
Beschreibung: Pakiet nr 18- zestaw do krwawego pomiaru ciśnienia
Interne Kennung: Pakiet nr 18- zestaw do krwawego pomiaru ciśnienia
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19- kaniule, system dostępu naczyniowego
Beschreibung: Pakiet nr 19- kaniule, system dostępu naczyniowego
Interne Kennung: Pakiet nr 19- kaniule, system dostępu naczyniowego
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20- kleszczyki i pętle, klipsownica
Beschreibung: Pakiet nr 20- kleszczyki i pętle, klipsownica
Interne Kennung: Pakiet nr 20- kleszczyki i pętle, klipsownica
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21- diety dojelitowe
Beschreibung: Pakiet nr 21- diety dojelitowe
Interne Kennung: Pakiet nr 21- diety dojelitowe
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22- jednorazowa elektroda bierna dwudzielna
Beschreibung: Pakiet nr 22- jednorazowa elektroda bierna dwudzielna
Interne Kennung: Pakiet nr 22- jednorazowa elektroda bierna dwudzielna
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23- produkty do odsysania
Beschreibung: Pakiet nr 23- produkty do odsysania
Interne Kennung: Pakiet nr 23- produkty do odsysania
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24- papier do EKG, KTG, do drukarek i do drukarek w defibrylatorze
Beschreibung: Pakiet nr 24- papier do EKG, KTG, do drukarek i do drukarek w defibrylatorze
Interne Kennung: Pakiet nr 24- papier do EKG, KTG, do drukarek i do drukarek w defibrylatorze
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25- nakładka z elektrodami i nożem, narzędzia do uszczelniania
Beschreibung: Pakiet nr 25- nakładka z elektrodami i nożem, narzędzia do uszczelniania
Interne Kennung: Pakiet nr 25- nakładka z elektrodami i nożem, narzędzia do uszczelniania
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26- prześcieradło, podkład, pokrowiec, spódnica ginekologiczna
Beschreibung: Pakiet nr 26- prześcieradło, podkład, pokrowiec, spódnica ginekologiczna
Interne Kennung: Pakiet nr 26- prześcieradło, podkład, pokrowiec, spódnica ginekologiczna
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27- sterylizacja, testy, szczoteczki
Beschreibung: Pakiet nr 27- sterylizacja, testy, szczoteczki
Interne Kennung: Pakiet nr 27- sterylizacja, testy, szczoteczki
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28- szczoteczki
Beschreibung: Pakiet nr 28- szczoteczki
Interne Kennung: Pakiet nr 28- szczoteczki
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29- łyżka do wiedeolarygoskopu
Beschreibung: Pakiet nr 29- łyżka do wiedeolarygoskopu
Interne Kennung: Pakiet nr 29- łyżka do wiedeolarygoskopu