795139-2023 - Wettbewerb
Polen – Schwerlastfahrzeuge – „ZAKUP NISKOEMISYJNEGO AUTOBUSU SZKOLNEGO ORAZ BUDOWA STACJI ŁADOWANIA”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ZAKUP NISKOEMISYJNEGO AUTOBUSU SZKOLNEGO ORAZ BUDOWA STACJI ŁADOWANIA”
Beschreibung: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.), zwanej dalej „ustawą PZP”. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa niskoemisyjnego autobusu szkolnego oraz budowa stacji ładowania w Kobylance.(parking przy urzędzie gminy) 2. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (Klasyfikacji CPV): 34144910-0 Autobusy elektryczne 31158000-8 Ładowarki 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie Części: 1) Część I zamówienia obejmuje dostawę autobusu. 2) Część II zamówienia obejmuje budowę stacji ładowania. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawcy według własnego uznania mogą złożyć ofertę na jedną bądź obydwie części przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: KŚ.271.13.2023.JB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy PZP, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zgodnie z art. 257 ustawy PZP Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Wykonawca wraz z ofertą zobowiązany jest złożyć dodatkowe dokumenty niewymienione w niniejszym ogłoszeniu tj.: 1)Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia wraz z wymaganymi oświadczeniami, o których mowa w Rozdziale X SWZ 2) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w Rozdziale XI SWZ 3) stosowne pełnomocnictwo lub inny dokument 4) dowód wniesienia wadium; 5) odpis lub informacje, o której mowa w Rozdziale XIII SWZ. 6) Kryteria oceny ofert zostały szczegółowo opisane w Rozdziale XVIII SWZ 7) Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć przedmiotowy środek dowodowy, tj. Specyfikację techniczną pojazdu – Załącznik nr 1a do SWZ. Formularz jest elementem oferty niezbędnym do badania oferty pod kątem zgodności jej treści z treścią SWZ. Do wskazanych powyżej przedmiotowych środków dowodowych znajdują zastosowanie przepisy art. 107 ust. 2 i 4 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „ZAKUP NISKOEMISYJNEGO AUTOBUSU SZKOLNEGO ORAZ BUDOWA STACJI ŁADOWANIA”
Interne Kennung: „ZAKUP NISKOEMISYJNEGO AUTOBUSU SZKOLNEGO ORAZ BUDOWA STACJI ŁADOWANIA”
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse