2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy - transport drogowy (autobusowy). Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na sieciach komunikacyjnych. Przewóz osób o charakterze użyteczności publicznej w krajowym transporcie drogowym realizowany na autobusowych liniach komunikacyjnych na terenie Gminy Morąg.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)