795231-2023 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, zlokalizowanych na terenie Gminy Drużbice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, zlokalizowanych na terenie Gminy Drużbice
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja usługi w zakresie: 1) odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, zlokalizowanych na terenie Gminy Drużbice oraz wyposażenie tych nieruchomości w pojemniki/worki, 2) odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zebranych selektywnie, gromadzonych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz wyposażenia go w odpowiednie pojemniki do gromadzenia odpadów, 3) obsługi systemu obwoźnej zbiórki odpadów wielkogabarytowych, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych - co najmniej raz w roku (zbiórka nie obejmuje odpadów powstałych w wyniku prowadzenia działalności gospodarczej). 2. Przewidywana ilość odpadów do odebrania i zagospodarowania z terenu Gminy Drużbice - 3 500 Mg. 3. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa (Załącznik nr 1 do SWZ) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz Projekt umowy stanowiący (Załącznik nr 2 do SWZ).
Interne Kennung: ZP.271.11.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden