See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim
Beschreibung: 1. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej (ambulatoryjnej), 2. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz miejscach wskazanych przez Udzielającego zamówienie, 3. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza w Oddziale Neurochirurgicznym oraz w zakresie pełnienia funkcji Zastępcy Lekarza Kierującego Oddziałem Neurochirurgicznym, 4. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii w tym w Poradni Urazowo-Ortopedycznej: , 5. Świadczenia zdrowotne udzielane w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym przez lekarzy systemu: - posiadających specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie: medycyny ratunkowej, neurologii, anestezjologii i intensywnej terapii lub lekarza po drugim roku specjalizacji w tej dziedzinie, który kontynuuje szkolenie specjalizacyjne, - posiadających specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie: chorób wewnętrznych, kardiologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii lub pediatrii: - przez lekarzy lub lekarzy będących w trakcie specjalizacji na pierwszym lub drugim roku specjalizacji w dziedzinach: medycyny ratunkowej, ortopedii i traumatologii, choroby wewnętrzne, anestezjologii i intensywnej terapii, pediatrii, neurologii lub lekarzy posiadających specjalizację pierwszego stopnia w dziedzinie neurologii, 6. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza systemu w dziedzinie medycyny ratunkowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w zakresie pełnienia funkcji Lekarza Kierującego Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym, 7. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Zakładzie Diagnostyki Endoskopowej w zakresie wykonywania i opisywania badań endoskopowych, 8. Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki na Bloku Operacyjnym, 9. Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki w Nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej (ambulatoryjnej i /lub wyjazdowej), 10. Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Oddziale Kardiologii oraz w Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej.
Interne Kennung: Dyżury 11'2025 - 2
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal, 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal, 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern, 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NiŚOZ - PJ
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej (ambulatoryjnej): ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 września 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (t.j. Dz. U. 2023, poz. 1427 z późn. zm.). ● Czas wykonywania świadczeń Godziny 18.00 - 8.00 w dni powszednie Godziny 8.00 - 8.00 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem.
Interne Kennung: NiŚOZ PJ
Los: LOT-0002
Titel: OAiIT - OA
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz miejscach wskazanych przez Udzielającego zamówienie: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego (t.j. Dz. U. 2023, poz. 870 z późn. zm.). ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 8.00 - 15.35 w dni powszednie i/lub Godziny 15.35 - 8.00 w dni powszednie Godziny 8.00 - 8.00 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem i/lub ● w zakresie znieczulania pacjentów do zabiegów neurochirurgicznych, w tym konsultacji przedoperacyjnych w dni powszednie od godziny 15.35 oraz w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty w godzinach 8.00-8.00 z wyłączeniem dyżurów i/lub ● w zakresie znieczulania pacjentów do zabiegów chirurgicznych, w tym konsultacji przedoperacyjnych w dni powszednie od godziny 15.35 oraz w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty w godzinach 8.00-8.00 z wyłączeniem dyżurów i/lub ● w zakresie znieczulania pacjentów do zabiegów chirurgii naczyniowej, w tym konsultacji przedoperacyjnych w dni powszednie od godziny 15.35 oraz w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty w godzinach 8.00-8.00 z wyłączeniem dyżurów i/lub ● w zakresie znieczulania pacjentów do zabiegów ortopedycznych, w tym konsultacji przedoperacyjnych w dni powszednie od godziny 15.35 oraz w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty w godzinach 8.00-8.00 z wyłączeniem dyżurów i/lub ● w zakresie znieczulania pacjentów do zabiegów urologicznych, w tym konsultacji przedoperacyjnych w dni powszednie od godziny 15.35 oraz w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty w godzinach 8.00-8.00 z wyłączeniem dyżurów i/lub ● w zakresie znieczulania pacjentów do zabiegów związanych z wytworzeniem dostępu naczyniowego do hemodializy u chorych ze schyłkową niewydolnością nerek, w tym konsultacji przedoperacyjnych w niedziele w godzinach 8.00-20.00 z wyłączeniem dyżurów
Interne Kennung: OAiIT
Los: LOT-0003
Titel: ONCH - BM
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza w Oddziale Neurochirurgicznym oraz w zakresie pełnienia funkcji Zastępcy Lekarza Kierującego Oddziałem Neurochirurgicznym: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: lekarz specjalista w dziedzinie neurochirurgii posiadający udokumentowane minimum roczne doświadczenie w zakresie kierowania Oddziałem Neurochirurgicznym ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 8.00-15.35 od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem pracy oraz na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza w Oddziale Neurochirurgicznym: ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 15.35 - 8.00 w dni powszednie Godziny 8.00 - 8.00 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem ● w zakresie pełnienia dyżurów pod telefonem w dni powszednie w godzinach 15.35- 8.00 oraz w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty w godzinach 8.00- 8.00 i/lub w zakresie: ● wykonywania lub asystowania do zabiegów neurochirurgicznych, w tym konsultacje przedoperacyjne w godzinach 8.00-8.00 w dni powszednie, świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty.
Interne Kennung: ONCH BM
Los: LOT-0004
Titel: OOiT-MJ
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii w tym w Poradni Urazowo- Ortopedycznej: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe w Oddziale Ortopedii i Traumatologii: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego (t.j. Dz. U. 2023, poz. 870 z późn. zm.) ● Wymagane kwalifikacje zawodowe w Poradni Urazowo-Ortopedycznej: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (t.j. DZ. U. 2016, poz. 357 z późn. zm.). ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 7.30-15.05 w dni powszednie i/lub Godziny 15.05 - 7.30 w dni powszednie Godziny 7.30 - 7.30 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty
Interne Kennung: OOiT MJ
Los: LOT-0005
Titel: SOR -LT
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym przez lekarzy systemu: - posiadających specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie: medycyny ratunkowej, neurologii, anestezjologii i intensywnej terapii lub lekarza po drugim roku specjalizacji w tej dziedzinie, który kontynuuje szkolenie specjalizacyjne, - posiadających specjalizację lub tytuł specjalisty w dziedzinie: chorób wewnętrznych, kardiologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, ortopedii i traumatologii lub pediatrii: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 27 czerwca 2019 r. w sprawie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (t.j. Dz. U. 2024, poz. 336 z późn. zm. ) oraz zgodnie z Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym z dnia 08 września 2006 r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 91). ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 8.00- 15.35 w dni powszednie i/lub Godziny 15.35 - 8.00 w dni powszednie Godziny 8.00 - 8.00 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem.
Interne Kennung: SOR LT
Los: LOT-0006
Titel: SOR -RN
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza systemu w dziedzinie medycyny ratunkowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w zakresie pełnienia funkcji Lekarza Kierującego Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym: ● wymagane kwalifikacje zawodowe: lekarz specjalista w dziedzinie medycyny ratunkowej posiadający udokumentowane 5- letnie doświadczenie w zakresie kierowania Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 8.00-15.35 od poniedziałku do piątku zgodnie z harmonogramem oraz na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza systemu w dziedzinie medycyny ratunkowej w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym: ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 15.35 - 8.00 w dni powszednie Godziny 8.00 - 8.00 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty.
Interne Kennung: SOR RN
Los: LOT-0007
Titel: SOR -SP
Interne Kennung: SOR SP
Los: LOT-0008
Titel: SOR -WOE
Interne Kennung: SOR WOE
Los: LOT-0009
Titel: SOR -TM
Interne Kennung: SOR TM
Los: LOT-0010
Titel: ZDE-LT
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Zakładzie Diagnostyki Endoskopowej w zakresie wykonywania i opisywania badań endoskopowych: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: 1) lekarz specjalista w dziedzinie gastroenterologii lub 2) lekarz specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych lub chirurgii, lub chirurgii ogólnej, lub pediatrii, lub chirurgii onkologicznej, lub lekarz z I stopniem specjalizacji w dziedzinie w chirurgii ogólnej lub chorób wewnętrznych posiadający udokumentowane potwierdzenie umiejętności wykonywania określonych badań endoskopowych przewodu pokarmowego. ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 8.00-15.35 w dni powszednie - 4 razy w tygodniu zgodnie z harmonogramem i/lub Godziny 8.00-20.00 w soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem.
Interne Kennung: ZDE
Los: LOT-0011
Titel: BO-MM
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki na Bloku Operacyjnym: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: posiadająca specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek i położnych • Czas wykonywania świadczeń: Godziny 7.00-19.00 i/lub 19.00-7.00 w dni powszednie, świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem i/lub w godzinach 8.00-15.35 w dni powszednie i/lub • w zakresie asystowania do zabiegów neurochirurgicznych w dni powszednie od godziny 15.35 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8.00-8.00 i/lub • w zakresie asystowania do zabiegów chirurgicznych w dni powszednie od godziny 15.35 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8.00-8.00 i/lub • w zakresie asystowania do zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej w dni powszednie od od godziny 15.35 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8.00-8.00 i/ lub • w zakresie asystowania do zabiegów ortopedycznych w dni powszednie od godziny 15.35 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8.00-8.00. i/lub • w zakresie asystowania do zabiegów urologicznych w dni powszednie od godziny 15.35 oraz w soboty i niedziele w godzinach 8.00-8.00 i/lub • w zakresie asystowania do zabiegów związanych z wytworzeniem dostępu naczyniowego do hemodializy u chorych ze schyłkową niewydolnością nerek w niedziele w godzinach 8.00- 20.00.
Interne Kennung: BO
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
Los: LOT-0012
Titel: NiŚOZ - OWM
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki w Nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej (ambulatoryjnej i /lub wyjazdowej): ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 września 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (t.j. Dz. U. 2023, poz. 1427 z późn. zm.). ● Czas wykonywania świadczeń Godziny 18.00 - 8.00 w dni powszednie Godziny 8.00 - 8.00 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem.
Interne Kennung: NiŚOZ OWM
Los: LOT-0013
Titel: OK/ORK-SS
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez pielęgniarki/pielęgniarzy w Oddziale Kardiologii oraz w Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego (t.j. Dz. U. 2023, poz. 870 z późn. zm.). ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 07.00- 07.00 w dni powszednie, świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem.
Interne Kennung: OK/ORK
Los: LOT-0014
Titel: OOiT-GA
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Ortopedii i Traumatologii: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe w Oddziale Ortopedii i Traumatologii: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego (t.j. Dz. U. 2023, poz. 870 z późn. zm.) ● Wymagane kwalifikacje zawodowe w Poradni Urazowo-Ortopedycznej: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (t.j. DZ. U. 2016, poz. 357 z późn. zm.). ● Czas wykonywania świadczeń: Godziny 7.30-15.05 w dni powszednie i/lub Godziny 15.05 - 7.30 w dni powszednie Godziny 7.30 - 7.30 w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty
Interne Kennung: OOiT GA