See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een Mediaplatform
Beschreibung: Sinds 2016 maken we gebruik van het videoplatform. We wensen een aanbesteding op te starten voor het afsluiten van een contract voor een periode van 5 jaar. Voor het huidig gebruik het videoplatform werken wij met Kaltura. Via Kaltura is er maatwerk gebeurd voor PXL-Next. Deze ontwikkeling is gebeurd door de firma Integreat en Videocenter. In deze nieuwe aanbesteding is het belangrijk dat deze integraties kunnen overgenomen worden. Wij zijn op zoek naar een betrouwbare en ervaren aanbieder voor de ontwikkeling en implementatie van een media platform voor de periode van vijf jaar.
Interne Kennung: PPP0PS-408/5236/2025_RvB_00077
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79994000 Vertragsverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025_RvB_00077_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79994000 Vertragsverwaltung