795299-2025 - Ergebnis
Tschechien – Werbeschriften – Reklamní předměty k propagaci Ústeckého kraje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelReklamní předměty k propagaci Ústeckého kraje
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka reklamních předmětů k propagaci Ústeckého kraje v období 2022 - 2024. Účelem této veřejné zakázky je výběr jediného dodavatele (dále jen „Vybraný dodavatel") ve smyslu § 131 zákona pro uzavření Rámcové dohody (dále jen „RD“) pro každou část veřejné zakázky, a to pro období od data nabytí účinnosti RD do 31. 12. 2024. Vybraný dodavatel bude na základě uzavřené RD vyzýván k uzavírání Prováděcích smluv (dále jen „PS“) na konkrétní dodávky reklamních předmětů. V každé PS na realizaci veřejné zakázky na základě RD bude sjednána specifikace předmětu plnění. Reklamní předměty budou opařeny logem dle požadavku objednatele (zadavatele), forma bude zvolena dle materiálu a domluvy (gravírování, laser, transfer, tampotist, sítotisk, výšivka atp.), přičemž logomanuál poskytne zadavatel vybraným dodavatelům. Zadavatel si vyhrazuje možnost změny logomanuálu v průběhu plnění veřejné zakázky.
Interne KennungKUUK/002611/2022/INV/VZ-INF/0006
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část: Drobné užitkové předměty
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka reklamních předmětů, které jsou blíže specifikovány v příloze č. 1.1 zadávací dokumentace (dále také jen „ZD“): Soupis dodávek včetně specifikace pro 1. část zakázky.
Interne KennungKUUK/002611/2022/INV/VZ-INF/0006 - 1
LosLOT-0003
Titel3. část: Textilní předměty
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka reklamních předmětů, které jsou blíže specifikovány v příloze č. 1.2 ZD: Soupis dodávek včetně specifikace pro 3. část zakázky.
Interne KennungKUUK/002611/2022/INV/VZ-INF/0006 - 3
LosLOT-0002
Titel2. část: Luxusní předměty
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka reklamních předmětů, které jsou blíže specifikovány v příloze č. 1.2 ZD: Soupis dodávek včetně specifikace pro 2. část zakázky.
Interne KennungKUUK/002611/2022/INV/VZ-INF/0006 - 2