795308-2023 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym. Bezpośrednie udzielanie zamówień na małą skalę art. 5 ust. 4 Rozporządzenia (WE) 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 października 2007 r.
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym. Bezpośrednie udzielanie zamówień na małą skalę art. 5 ust. 4 Rozporządzenia (WE) 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23 października 2007 r.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym
Beschreibung: 1) Nazwa i adres właściwego organizatora: Powiat Włocławski, ul. Cyganka 28, 87-800 Włocławek 2) Określenie rodzaju transportu: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym. 3) Określenie linii komunikacyjnych: Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze Powiatu Włocławskiego. 4) Przewidywany tryb udzielenia zamówienia: Zgodnie z art.19. ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. 2022 r. poz.1343 z póź. zm.). 5) Przewidywana data rozpoczęcia postępowania o udzielenie zamówienia: Nie wcześniej niż po upływie roku od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. 6) Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług: Okres: 1 rok. 7) Zmiana informacji: Na podstawie art 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym ( Dz. U. 2022 r. poz. 1343 z póź. zm.) zastrzega się możliwość zmiany informacji.