795355-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Schalter – Vypínače 123 kV pro TR OZE 400/110 EPR a ETU s plynem SF6
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVypínače 123 kV pro TR OZE 400/110 EPR a ETU s plynem SF6
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka 6 ks 123 kV s plynem SF6 pro TR OZE 400/110 kV vč. příslušenství a dokumentace v rozsahu vymezeném zadávacími podmínkami Zadávací dokumentace.
Interne KennungN006/25/V00040568
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214100 Schalter
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZměnit termín dodání – v případě, že z důvodů na straně Prodávajícího nebude dodržen termín dodání uvedený v odst.4.2.2, může Kupující umožnit Prodávajícímu pokračovat v plnění v náhradním termínu, který Kupující stanoví v závislosti na svých objektivních provozních podmínkách, např. zajišťování dodávek tepla a elektrické energie smluvním partnerům, dodržení jiných smluvních závazků, anebo zamezení škody na výrobním zařízení/majetku Kupujícího. Prodávajícímu však nevzniká žádné právo na jakoukoli náhradu nákladů za takový případný posun termínu dodání z důvodu stanovení náhradního termínu dodání, a nevylučuje právo Kupujícího na smluvní pokutu dle čl. 11 Smlouvy, popř. náhradu škody. Změnit místo dodání – v případě, že v průběhu platnosti Smlouvy dojde k nutnosti změny místa dodání pro dílčí dodávku, a to z důvodu naplnění skladové kapacity. Nové místo dodání se musí nacházet na území České republiky a musí být přiměřeně dostupné z hlediska logistiky a nezpůsobit Kupujícímu nepřiměřené náklady. Opravit zjevné chyby v textu Smlouvy – v případě, že nemají vliv na obsah a podstatu smluvního závazku, zejména pravopisné chyby a překlepy, nesprávné odkazy na ustanovení této Smlouvy nebo právní předpisy, formální nesrovnalosti v označení smluvních stran, dokumentů nebo příloh.