795363-2023 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Olszewo-Borki"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Olszewo-Borki"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zagospodarowaniu wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający odpady komunalne z terenu nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze gminy Olszewo-Borki oraz odpadów zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zagospodarowanie: 1) Niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w szacunkowej ilości około 3.000,00 Mg; 2) Segregowanych odpadów komunalnych w szacunkowej ilości około 1.180,00 Mg z podziałem na następujące frakcje: a) tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, metale, opakowania z metali, opakowania wielomateriałowe oraz zmieszane odpady opakowaniowe o kodach: 20 01 39, 15 01 02, 20 01 40, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06 – w ilości około 500,00 Mg, b) odpady ulegające biodegradacji o kodzie 20 02 01 oraz odpady kuchenne ulegające biodegradacji o kodzie 20 01 08 – w ilości około 430,00 Mg, c) odpady wielkogabarytowe o kodzie 20 03 07 – w ilości około 150,00 Mg, d) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych o kodach: 17 01 07, 17 09 04 – w ilości około 100,00 Mg.
Interne Kennung: RIGKiD.271.18.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001