See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie - zakelijk digitaal netwerkplatform (LinkedIn)
Beschreibung: Deze aankondiging betreft het voornemen van de aanbestedende dienst tot het aangaan van een overeenkomst met LinkedIn. Het betreft dienstverlening voor online recruitment en arbeidsmarktcommunicatie. Het team arbeidsmarkt van de provincie heeft behoefte aan online platform waarmee zij een zeer groot aantal werkenden en (latent) werkzoekenden zowel nationaal als internationaal kan bereiken. De provincie wil op dit platform zelfstandig werkenden en (latent) werkzoekenden kunnen benaderen, en dat potentieel werkzoekenden zich kunnen presenteren aan de provincie als potentiële werkgever. De provincie wil zich online presenteren op ditzelfde platform aan werkenden, (latent) werkzoekenden en haar volgers als potentiële werkgever, nieuwsberichten te plaatsen en campagnes te voeren op ditzelfde platform. De provincie wil op hetzelfde platform vacatures plaatsen inclusief een volledig automatische koppeling met de ‘werken bij’ website van PNH. De duur van de opdracht is drie jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
795488-2025 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1