2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup rozwiązań odpowiadających za bezpieczeństwo sieci teleinformatycznych wraz z przedłużeniem subskrypcji dla posiadanych urządzeń
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. dostawa Oprogramowania składającego się z funkcjonalności NDR, SOAR oraz Honeypot wraz z subskrypcjami ważnymi przez okres 24 miesięcy od dnia dostawy subskrypcji; 1.2. przedłużenie subskrypcji dla urządzeń wymienionych w OPZ tabela nr 2, 3 i 4 lub dostarczenia rozwiązań równoważnych. 2. Wykonawca wdroży dostarczone rozwiązania zgodnie z wytycznymi Zamawiającego określonymi w OPZ pkt 5. W przypadku dostarczenia rozwiązania równoważnego wdrożenie odbędzie się na zasadach opisanych w OPZ pkt 8.8. Wykonawca przygotuje dokumentację powdrożeniową. 3. Wykonawca przeprowadzi warsztaty zdalnie lub w siedzibie Zamawiającego z dostarczonego rozwiązania dla pracowników Zamawiającego zgodnie z wymaganiami określonymi w OPZ pkt 5.7. W przypadku wdrożenia rozwiązania równoważnego warsztaty odbędą się na podstawie zapisów zawartych w OPZ pkt 8.10 oraz 8.11. 4. Wykonawca będzie świadczył usługę Asysty Technicznej i Konserwacji dla dostarczonego Oprogramowania (dalej jako „ATiK”) zgodnie z zapisami zawartymi w OPZ pkt 6. W przypadku dostarczenia rozwiązania równoważnego usługa ATiK będzie świadczona przez Wykonawcę zgodnie z zapisami zawartymi w OPZ pkt 8.12-8.18 włącznie. Usługa ATiK będzie świadczona przez 6 miesięcy od daty wdrożenia dostarczonych rozwiązań. Podstawą wykonywania działań w ramach ATiK będzie każdorazowo Zgłoszenie Zamawiającego. 5. Rozwiązania dostarczone w ramach przedmiotu zamówienia zostaną objęte przez Wykonawcę gwarancją, o której mowa w Paragrafie 17 Załącznika nr 2 do SWZ, w ramach wynagrodzenia określonego w Paragrafie 9 ust 1 Załącznika nr 2 do SWZ. 6. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia i sposób jego realizacji zawarty jest odpowiednio w Załączniku nr 1 do SWZ (dalej jako „OPZ”) oraz w Załączniku nr 2 do SWZ (Projektowane postanowienia Umowy, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego dalej jako „PPU”).
Interne Kennung: ZP/30/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001