2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości niezamieszkałych, na których znajduje się domek letniskowy lub inna nieruchomość wykorzystywana na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu Gminy Postomino w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów zmieszanych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy bądź znajduje się domek letniskowy lub inna nieruchomość wykorzystywana na cele rekreacyjno- wypoczynkowe, 2) powyższe odbiory odbywać się będą zarówno z pojemników i worków dostarczonych przez Wykonawcę, jak i z pojemników i worków będących własnością właściciela nieruchomości, 3) transport odebranych odpadów do instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów, do instalacji komunalnych bądź instalacji zastępczych, 4) ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, 5) osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu i przygotowania do ponownego użycia odpadów komunalnych, z wyłączeniem innych niż niebezpieczne odpadów budowlanych i rozbiórkowych stanowiących odpady komunalne oraz poziomu recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami innych niż niebezpieczne odpadów budowlanych i rozbiórkowych stanowiących odpady komunalne, 6) wyposażenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w pojemniki z logo firmy służące do zbierania zmieszanych odpadów komunalnych oraz utrzymywania tych pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym, 7) dostarczanie do nieruchomości zamieszkałych worków z logo firmy do selektywnej zbiórki odpadów na frakcje: papier, szkło, tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, bioodpady, 8) dostarczanie do nieruchomości niezamieszkałych, na których znajduje się domek letniskowy lub inna nieruchomość wykorzystywana na cele rekreacyjno-wypoczynkowe worków lub pojemników z logo firmy do selektywnej zbiórki odpadów na frakcje: papier, szkło, tworzywa sztuczne, metale, bioodpady stosownie do potrzeb oraz dostarczenie worków z logo firmy na odpady zmieszane, w przypadku gdy właściciel nie posiada pojemnika, a deklaruje zbiórkę odpadów zmieszanych w workach, 9) organizację odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, mebli i innych odpadów wielkogabarytowych oraz zużytych opon, w formie tzw. „wystawek”. Prognozowana ilość odpadów komunalnych do odbioru i zagospodarowania w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. z terenu Gminy Postomino: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych: 1564,50 Mg; 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, na których znajduje się domek letniskowy lub inna nieruchomość wykorzystywana na cele rekreacyjno-wypoczynkowe: 138 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 611430-2024
Interne Kennung: ZP.271.24.2024.SS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Prognozowana ilość odpadów komunalnych do odbioru i zagospodarowania w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r. z terenu Gminy Postomino: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych - 1564,50 Mg, 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych, na których znajduje się domek letniskowy lub inna nieruchomość wykorzystywana na cele rekreacyjno-wypoczynkowe - 138 Mg.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen