See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Buitenschoolse opvang en activiteiten organiseren (2026 - 2034)
Beschreibung: Organisatie van voor- en naschoolse opvang, alsook de woensdagnamiddagopvang, opvang op pedagogische en facultatieve vakantiedagen en de vakantieopvang voor het lokaal bestuur Sint-Gillis-Waas in de gemeentelijke locaties en de deelnemende plaatselijke basisscholen van het gemeentelijk, vrij & gemeenschapsonderwijs in kader van het BOA-decreet. Deze opdracht heeft betrekking op de organisatie van voor- en naschoolse (buitenschoolse) opvang in Sint-Gillis-Waas en zijn deelgemeenten, alsook de opvang op woensdagnamiddag, opvang op pedagogische en facultatieve vakantiedagen en de schoolvakanties. Dit voor een periode van 4 jaar met ingang vanaf 1 september 2026, met eventueel een verlenging van nog eens 4 jaar. De opvang van kleuters dient te voldoen aan de ‘kwaliteitsvoorwaarden’ in die zin dat het agentschap Opgroeien een kwaliteitslabel heeft toegekend aan de organisator zoals voorzien in artikel 11 van het 'Decreet houdende de organisatie van buitenschoolse opvang en de afstemming tussen buitenschoolse activiteiten'. Noodzakelijke dienstverleningen: • Aanwezigheid van voldoende begeleiders per opvangmoment a.d.h.v. het aantal inschrijvingen, rekening houdend met de kwaliteitsratio van 1 begeleider per 14 kinderen. • Continuïteit in de dienstverlening bij ziekte, verlof, stakingen, … • Een operationeel coördinator die instaat voor de planning, ondersteuning/coaching van de medewerkers en kwaliteitsbewaking kinderopvang. • Enkel 1 week sluiting tijdens de kerstvakantie is toegestaan. • Voorzien van een inschrijfsysteem voor vakantieopvang en opvang voor de pedagogische en facultatieve vakantiedagen. • Voorzien van een registratiesysteem voor vooropvang, na-opvang, woensdagnamiddagopvang, vakantieopvang en opvang voor de pedagogische en facultatieve vakantiedagen. Plaats van dienstverlening: diverse locaties op het grondgebied van Sint-Gillis-Waas: • BKO Meerdonk, Margrietstraat 14C in deelgemeente Meerdonk • BKO De Klinge, Hulststraat 42 in deelgemeente De Klinge • BKO De Bron, Buitenstraat 2 in deelgemeente De Klinge • BKO ‘t Kalf, Stroperstraat 5A in deelgemeente Sint-Gillis-Waas • BKO Sint-Pauwels, Klapdorp 9B in deelgemeente Sint-Pauwels • BKO Hoogeinde, Sint-Niklaasstraat 136 in deelgemeente Sint-Gillis-Waas • BKO De Klimop, Kerkstraat 91 in deelgemeente Sint-Gillis-Waas • BKO ’t Kuipertje, Kardinaal J. Cardijnstraat 11 in deelgemeente Sint-Gillis-Waas Bovenstaande lijst van opvanglocaties is geen limitatieve opsomming voor de volledige looptijd van het contract. De opdrachtgever kan de opvang op andere locaties inrichten of locaties schrappen. De opdrachtgever verbindt er zich toe elke wijziging op dit vlak voorafgaand te bespreken met de opdrachtnemer. Het toezicht tijdens de pedagogische en facultatieve vakantiedagen zit inbegrepen in deze opdracht, met de nuance dat de scholen vrij zijn in het bepalen van de data waarop ze een pedagogische of facultatieve vakantiedag organiseren. De volgende vereiste variante is voorzien : Vereiste variante 1 'Buitenschoolse opvang en activiteiten organiseren (2026 - 2034)' Plaats van dienstverlening: diverse locaties in de gemeente Sint-Gillis-Waas Toelichting: Zelfde dienstverlening als de basisopdracht maar rekening houdend met de kwaliteitsratio van 1 begeleider per 18 kinderen. Het is verplicht om voor de basisopdracht én de vereiste variante een offerte in te dienen!
Interne Kennung: PPP00U-3683/5120/2025-45
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-45_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung, 80110000 Vorschulunterricht, 80100000 Grundschulunterricht