2. Verfahren
Verfahren
Titel: ArcGIS software ESRI Nederland BV
Beschreibung: Dit betreft de bekendmaking van het voornemen tot gunning aan Esri Nederland BV van de ArcGIS omgeving van Omgevingsdienst Midden-Holland. Deze omgeving biedt alle functionaliteiten die nodig zijn om bedrijfsprocessen van ODMH te ondersteunen. Ter continuering dient de onderhoud- en licentieovereenkomst opnieuw te worden afgesloten. De nieuwe overeenkomst gaat in per 1/1/2026 en loopt ten einde op 31/12/2028. ODMH heeft voor deze procedure gekozen vanwege geen mededinging om technische redenen t.b.v. het ArcGIS-platform. €229.500
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit betreft de bekendmaking van het voornemen tot gunning aan Esri Nederland BV van de ArcGIS omgeving van Omgevingsdienst Midden-Holland. Deze omgeving biedt alle functionaliteiten die nodig zijn om bedrijfsprocessen van ODMH te ondersteunen. Ter continuering dient de onderhoud- en licentieovereenkomst opnieuw te worden afgesloten. De nieuwe overeenkomst gaat in per 1/1/2026 en loopt ten einde op 31/12/2028. ODMH is overgegaan tot deze procedure vanwege het ontbreken van concurrentie die in de gevraagde licenties kan voorzien. €229.500
Interne Kennung: 1