795595-2025 - Ergebnis
Polen – Xerografisches Papier – Dostawa papieru kserograficznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa papieru kserograficznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy papieru kserograficznego do komórek i jednostek organizacyjnych Policji województwa wielkopolskiego, Zarządu CBŚP w Poznaniu, Zarządu CBZC w Poznaniu i Wydziału BSWP w Poznaniu. Ilość papieru kserograficznego będącego przedmiotem zamówienia została określona w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung544589-2025
Interne KennungZZP.2380.49.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
LosLOT-0001