795645-2023 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Verhuren en onderhouden van plat linnen en beroepskledij + residentiële was
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verhuren en onderhouden van plat linnen en beroepskledij + residentiële was
Beschreibung: Verhuren en onderhouden van plat linnen en beroepskledij + residentiële was
Interne Kennung: PPP0D6-107/3011/2023/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leveren en onderhouden van plat linnen voor het woonzorgcentrum
Beschreibung: Verhuren en onderhouden van plat linnen voor het woonzorgcentrum met zijn 191 residenten
Interne Kennung: 2023/02
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Los: LOT-0002
Titel: Verhuren van beroepskledij voor +/- 120 personeelsleden van het woonzorgcentrum
Beschreibung: Verhuren van beroepskledij voor +/- 120 personeelsleden, identieke broek, zelfde polo in vijf verschillende kleuren
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 (Onderhouden van beroepskledij voor +/- 120 personeelsleden van het Woonzorgcentrum)
Beschreibung: Perceel 3 (Onderhouden van beroepskledij voor +/- 120 personeelsleden van het Woonzorgcentrum)
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Residentiële was
Beschreibung: Perceel 4 - Residentiële was