See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu z podziałem na 34 pakiety; postępowanie znak: ZP/PN/41/21/LDAM/JG.
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu z podziałem na 34 pakiety; postępowanie znak: ZP/PN/41/21/LDAM/JG.
Vorherige Bekanntmachung: 538047-2021
Interne Kennung: ZP/PN/41/21/LDAM/JG.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET NR 2 - Stoły zabiegowe
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 2 - Stoły zabiegowe
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET NR 3 - aparaty EKG
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 3 - aparaty EKG
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET NR 4 - spirometry
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 4 - spirometry
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET NR 5 - lampy laryngologiczne czołowe
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 5 - lampy laryngologiczne czołowe
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET NR 6 - wagi
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 6 - wagi
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET NR 7 - łóżka szpitalne elektryczne
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 7 - łóżka szpitalne elektryczne
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET NR 8 - łóżka szpitalne elektryczne
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 8 - łóżka szpitalne elektryczne
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET NR 9 - aparaty do mierzenia ciśnienia
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 9 - aparaty do mierzenia ciśnienia
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET NR 10 - ssaki elektryczne
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 10 - ssaki elektryczne
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET NR 11 - ssaki próżniowe
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 11 - ssaki próżniowe
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET NR 12 - fotele medyczne
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 12 - fotele medyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET NR 13 - lampy operacyjne
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 13 - lampy operacyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET NR 14 - lampy zabiegowe
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 14 - lampy zabiegowe
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET NR 15 - pompa pca
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 15 - pompa pca
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET NR 16 - pompa infuzyjna
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 16 - pompa infuzyjna
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET NR 19 - pompa do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 19 - pompa do żywienia dojelitowego
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET NR 23 - myjnia do endoskopów Belimed
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 23 - myjnia do endoskopów Belimed
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET NR 25 - myjnia do endoskopów Innova
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 25 - myjnia do endoskopów Innova
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET NR 27 - APARATY USG- Easote
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 27 - APARATY USG- Easote i
Interne Kennung: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET NR 28 - APARATY USG GINEKOLOGICZNY -Sonoscape
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 28 - APARATY USG GINEKOLOGICZNY -Sonoscape i
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET NR 32 - APARATY USG -Mindray
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 32 - APARATY USG -Mindray
Interne Kennung: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET NR 33 - Urządzenia produkcji Medtronic
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 33 - Urządzenia produkcji Medtronic
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET NR 34 - Aparat do nieizotopowej detekcji węzłów chłonnych Sentimag
Beschreibung: Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury medycznej w okresie 36 miesięcy dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu - Pakiet nr 34 - Aparat do nieizotopowej detekcji węzłów chłonnych Sentimag
Interne Kennung: Pakiet nr 34