See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpieczenie usługi badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych na rzecz RWKL Wrocław w 2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na sukcesywnym przeprowadzeniu badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych na rzecz RWKL Wrocław w 2026 r.: - PAKIET 1 - usługi badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych na rzecz RWKL Wrocław; - PAKIET 2 - usługi badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych w ramach procesu rekrutacji kandydatów do służby wojskowej Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.
Interne Kennung: MED/610/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 - usługi badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych na rzecz RWKL Wrocław
Beschreibung: PAKIET 1 - usługi badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych na rzecz RWKL Wrocław
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - usługi badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych w ramach procesu rekrutacji kandydatów do służby wojskowej Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.
Beschreibung: PAKIET 2 - usługi badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych w ramach procesu rekrutacji kandydatów do służby wojskowej Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu.