2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Eventservices
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding is het selecteren van een leverancier voor het huren van materialen* en techniek* (inclusief personeel). Maar ook een Opdrachtnemer die bij gelegenheid kan meedenken in de creatieve invulling van een evenement (concept en uitvoering*). Bij voorkeur is deze partij ook in de gelegenheid om, bij hoge uitzondering, de gehele organisatie van evenementen uit handen te nemen. *Materialen: registratiebalies, statafels, signing, truss constructies, decor, podia en overige inrichting en aankleding (voor zover niet in bezit bij NHL Stenden) *Techniek: voorafgaand en tijdens evenementen verzorgen van geluid, licht, projectie, livestream, video opname, editing en montage (materialen en personeel, voor zover niet in bezit bij NHL Stenden) *Concept en uitvoering: thema en conceptontwikkeling, meedenken over programma invulling, online evenementen platformen, registratiepagina’s, vormgeving en productie van decor, vormgeving van visuele middelen.
Interne Kennung: 2023/S 132-420914
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32351300 Audiogerätezubehör, 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0000