2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering afvalbakken openbare ruimte
Beschreibung: Het onderwerp van de aanbesteding bestaat uit het leveren van afvalbakken voor de openbare buitenruimte. Het is hierbij van belang dat de te leveren afvalbakken passen in het straatbeeld en bij vervanging passen op de bestaande beugels. De te leveren afvalbakken inclusief accessoires dienen geleverd te worden conform het Programma van eisen opgenomen in Bijlage 3. Buiten de reikwijdte van deze aanbesteding vallen de volgende producten en diensten: - het leveren van straatmeubilair anders dan afvalbakken; - het plaatsen van de afvalbakken. Het verwachte aantal te leveren afvalbakken bedraagt gemiddeld circa 60 stuks per jaar. Echter kan dit door een bouwproject of grootschalige vervanging of molest meer zijn. De Gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de Gemeente de totale waarde van deze Opdracht (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op €350.000,00.
Interne Kennung: 2024-136616
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft maar één perceel.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De te sluiten Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 2 jaar met de optie tot verlenging van eenmaal twee jaar. De verwachte ingangsdatum is 1december 2024, of direct na tweezijdige ondertekening van de raamovereenkomst.