796038-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawy produktów leczniczych i materiałów medycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy produktów leczniczych i materiałów medycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia będą dostawy produktów leczniczych i materiałów medycznych do Apteki Zakładowej - Okręgowej Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Opolu
Interne KennungDKW.2232.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzetarg nieograniczony na dostawę produktów leczniczych i materiałów medycznych
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Produkty farmaceutyczne
BeschreibungProdukty farmaceutyczne kod CPV 33600000-6
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji
LosLOT-0003
TitelCzęść 2 - Produkty farmaceutyczne
LosLOT-0004
TitelCzęść 3- Produkty farmaceutyczne
LosLOT-0005
TitelCzęść 4- Produkty farmaceutyczne
LosLOT-0006
TitelCzęść 5- Produkty farmaceutyczne
LosLOT-0012
TitelCzęść 6 - Materiały medyczne
BeschreibungProdukty farmaceutyczne kod CPV 33140000-3