2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie kursów aktywizacji zawodowej dla osadzonych w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Łodzi,
Beschreibung: Przedmiot zamówienia realizowany będzie w związku z projektem pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundu-sze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Unii Euro-pejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. Celem realizacji usługi szkoleniowej jest przygotowanie uczestników do nabycia odpowiednich umiejętności społecz-nych, wzmocnienie wiary we własne możliwości i umiejętności. Kursy powinny zwiększyć motywację osadzonych i umożliwić nabycie kompetencji niezbędnych do aktywnego poszukiwania i uzyskiwania zatrudnienia, tj. poruszania się po rynku pracy po zakończeniu odbywania kary pozbawienia wolno-ści. Zmawiający wymaga, aby Wykonawca przeprowadził 50 edycji kursów w zakresie aktywizacji zawodowej w formie warsztatów dla osadzonych w jednostkach okręgu łódzkiego zgodnie z ich wykazem i lokalizacją wskazanymi w pkt. 1.8. OPZ. Podział przedmiotu zamówienia. Kursy aktywiza-cji zawodowej zostaną przeprowadzone dla maksymalnie 50 grup po ok. 10 osób każda, co łącznie stanowi ok. 500 osób. Ilość osób w grupie nie powinna być mniejsza niż 9 osób i nie może być więk-sza niż 10 osób.W ramach zamówienia szkolenia będą realizowane w następujących jednostkach penitencjarnych: 1 Areszt Śledczy w Łodzi ul. Smutna 21, 91-729 Łódź 2 Zakład Karny Nr 1 w Łodzi ul. Beskidzka 54, 91-612 Łódź 3 Oddział Zewnętrzny w Łodzi ul. J. I. Kraszewskiego 1/5, 93-161 Łódź 4 Areszt Śledczy w Piotrkowie Trybunalskim ul. Wronia 76/90, 97-300 Piotrków Tryb. 5 Oddział Zewnętrzny w Goleszach ul. Golesze Parcela 20, 97-320 Wolbórz 6 Zakład Karny w Sieradzu ul. Orzechowa 5, 98-200 Sieradz 7 Oddział Zewnętrzny w Sieradzu ul. Torowa 2, 98-200 Sieradz 8 Zakład Karny w Łowiczu ul. Wiejska 3, 99-400 Łowicz 9 Zakład Karny w Garbalinie ul. Garbalin 18, 99-100 Łęczyca 10 Zakład Karny w Kluczborku ul. Katowicka 4, 46-200 Kluczbork 11 Oddział Zewnętrzny w Sierakowie Śląskim ul. Cegielniana 13, 42-793 Ciasna Przedmiot zamówienia podzielono na trzy części
Interne Kennung: OIP.FERS.2230.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przeprowadzenie kursów aktywizacji zawodowej dla osadzonych w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Łodzi: Areszt Śledczy w Łodzi, ul. Smutna 21, 91-729 Łódź Zakład Karny Nr 1 w Łodzi, ul. Beskidzka 54, 91-612 Łódź Oddział Zewnętrzny w Łodzi, ul. J. I. Kraszewskiego 1/5, 93-161 Łódź Areszt Śledczy w Piotrkowie Tryb., ul. Wronia 76/90, 97-300 Piotrków Trybunalski Oddział Zewnętrzny w Goleszach, Golesze Parcela 20, 97-320 Wolbórz Zakład Karny w Sieradzu, ul. Orzechowa 5, 98-200 Sieradz Oddział Zewnętrzny w Sieradzu, ul. Torowa 2, 98-200 Sieradz Szczegółowy zakres i rodzaj kursów został opisany w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Przeprowadzenie kursów aktywizacji zawodowej dla osadzonych w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Łodzi: Zakład Karny w Łowiczu, ul. Wiejska 3, 99-400 Łowicz Zakład Karny w Garbalinie, Garbalin 18, 99-100 Łęczyca Szczegółowy zakres i rodzaj kursów został opisany w dokumentach zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Beschreibung: Przeprowadzenie kursów aktywizacji zawodowej dla osadzonych w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Łodzi: Zakład Karny Kluczborku, ul. Katowicka 4, 46-200 Kluczbork Oddział Zewnętrzny w Sierakowie Śląskim, ul. Cegielniana 13, 42-793 Ciasna Szczegółowy zakres i rodzaj kursów został opisany w dokumentach zamówienia