796158-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen der Verwaltung – Uitvoering subsidieregeling woningisolatie 2026 e.v. gemeente Breda
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitvoering subsidieregeling woningisolatie 2026 e.v. gemeente Breda
BeschreibungIntroductie Gemeente Breda, hierna te noemen opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de Uitvoering subsidieregeling woningisolatie 2026 e.v. aan te besteden. De dienstverlener wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer. Deze tender is bedoeld om partijen de mogelijkheid te bieden op een goede en juiste wijze mee te dingen naar de gunning van de opdracht. Procedure Aanbesteding middels de Europese openbare procedure conform de (gewijzigde) aanbestedingswet 2012. Opdrachtgever De opdrachtgever bij deze aanbesteding is de Gemeente Breda. Voor meer informatie over de Gemeente Breda verwijzen wij u naar de website van de gemeente: www.breda.nl. Opdracht Het doel van de opdracht is om op een rechtmatige wijze de subsidieaanvragen te beoordelen, toe- of afwijzen en verder te verwerken. De verwachting is dat er zo’n 8100 aanvragen zullen worden gedaan waaruit 5700 subsidies verstrekt kunnen worden. Binnen deze opdracht gaat de gemeente uit van woningen met een energielabel D, E, F of G of, indien er geen energielabel aanwezig is, minimaal twee slecht geïsoleerde bouwdelen. Ook heeft de woning een WOZ-waarde lager dan € 426.000,-in peiljaar 2022 of € 493.000 in peiljaar 2024. De woningen zijn in het bezit van eigenaar-bewoners. Het precieze aantal woningen wat binnen deze voorwaarden valt is onbekend maar zal minimaal 9000 woningen zijn. De regeling wordt ingericht op vier doelgroepen: Eigenaar-bewoners met een woning die onderdeel uitmaakt van een Vereniging van Eigenaren (hierna: VvE); Eigenaar-bewoners met een grondgebonden koopwoning; Eigenaar-bewoners met een koopwoning die voor de doe-het-zelf-aanpak kiezen; Eigenaar-bewoners die in één van de bovenstaande categorieën vallen én waarbij er sprake is van energiearmoede. Percelen Deze opdracht is niet geclusterd of opgedeeld in percelen. Er is geen sprake van clusteren. Opdrachtgever is van mening dat er sprake is van zodanige samenhang van de werkzaamheden dat de opdracht kan worden gezien als één logisch geheel. Daarbij creëert deze samenhang geen onnodige beperkingen van de markt en behoudt het MKB toegang tot deelname aan de aanbestedingsprocedure. Het opsplitsen van de opdracht in meerdere aanbestedingen, dan wel percelen, zou tot kostenverhoging kunnen leiden en tot een onnodig grote belasting voor opdrachtgever en inschrijver. Doel Het doel van deze aanbesteding is om voor de ' Uitvoering subsidieregeling woningisolatie 2026 e.v. gemeente Breda' een overeenkomst te sluiten met een looptijd die gelijk is aan de looptijd van de subsidieregeling (in eerste instantie tot en met 31 december 2028). Deze periode zal nog worden verlengd met 6 maanden, zijnde de periode die nodig is om ontvangen aanvragen af te ronden. De ingangsdatum van de overeenkomst is de datum van ondertekening van de overeenkomst. Vervolgems heeft de opdrachtgever het rechteenzijdig de overeenkomst met twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen. Maximale contractwaarde De maximale opdrachtwaarde in het kader van deze raamovereenkomst wordt gesteld op € 1.400.000,00, bezien over de looptijd van de overeenkomst, inclusief verlengingsopties. Aan het genoemde bedrag kunnen geen rechten worden ontleend. Voor opdrachtgever geldt geen afnameverplichting. Mocht gedurende de looptijd van de raamovereenkomst de maximale opdrachtwaarde worden overschreden dan zal de raamovereenkomst (eerder) worden beëindigd. Mercell Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online worden afgehandeld via het Mercell platform (www.mercell.com). Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de Vragenlijsten.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
5. Los
LosLOT-0000