2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie, budowa wdrożenie, i serwis Systemu finansowo-księgowo-kadrowo-płacowego wraz z migracją danych i Pracami Analityczno-Rozwojowymi.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, budowa, wdrożenie, i serwis Systemu finansowo-księgowo-kadrowo-płacowego wraz z migracją danych i Pracami Analityczno-Rozwojowymi. Zamówienie składa się z następujących etapów: 1.1 Analiza przedwdrożeniowa 1.2 Dostarczenie Oprogramowania 1.3 Wdrożenie Systemu 1.4 Szkolenia 1.5 Świadczenie Asysty Powdrożeniowej dla całości systemu. Świadczenie Asysty Powdrożeniowej musi obejmować okres 6 miesięcy od podpisania Końcowego Protokołu Odbioru Wdrożenia. 1.6 Prace Analityczno-Rozwojowe a) Wdrożenie Systemu (Analiza przedwdrożeniowa, Dostawa licencji, Wdrożenie) b) Świadczenie Asysty Powdrożeniowej c) Realizowanie Prac Analityczno-Rozwojowych - przy czym prace prowadzone w ramach etapów mogą zachodzić na siebie czasowo Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 8 do SWZ - Projekt umowy Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Termin realizacji zamówienia: 36 miesięcy od dnia podpisania Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 753855-2025
Interne Kennung: BA.WZP.26.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 48610000 Datenbanksysteme, 72212783 Entwicklung von Inhaltsverwaltungssoftware, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72212517 Entwicklung von IT-Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48312000 Softwarepaket für das elektronische Publizieren, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48611000 Datenbanksoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, budowa, wdrożenie, i serwis Systemu finansowo-księgowo-kadrowo-płacowego wraz z migracją danych i Pracami Analityczno-Rozwojowymi. Zamówienie składa się z następujących etapów: 1.1 Analiza przedwdrożeniowa 1.2 Dostarczenie Oprogramowania 1.3 Wdrożenie Systemu 1.4 Szkolenia 1.5 Świadczenie Asysty Powdrożeniowej dla całości systemu. Świadczenie Asysty Powdrożeniowej musi obejmować okres 6 miesięcy od podpisania Końcowego Protokołu Odbioru Wdrożenia. 1.6 Prace Analityczno-Rozwojowe a) Wdrożenie Systemu (Analiza przedwdrożeniowa, Dostawa licencji, Wdrożenie) b) Świadczenie Asysty Powdrożeniowej c) Realizowanie Prac Analityczno-Rozwojowych - przy czym prace prowadzone w ramach etapów mogą zachodzić na siebie czasowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 8 do SWZ - Projekt umowy. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Termin realizacji zamówienia: 36 miesięcy od dnia podpisania Umowy.