2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-Hardware
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van ICT-Hardware voor de locaties van Consent. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. De scope van de opdracht bestaat uit: • Laptops • Desktops • Chromebooks • iPads • Beeldschermen • Dockingstations Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vier (4) maal twaalf (12) maanden