See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting milieustraat Laarbeek
Beschreibung: Gemeente Laarbeek is voornemens de milieustraat te reconstrueren. De herinrichting van de milieustraat bestaat in hoofdlijnen uit de volgende onderdelen: - Ondergrondse en bovengrondse civiele werkzaamheden - Modulo componenten De ondergrondse en bovengrondse civieltechnische werkzaamheden worden apart aanbesteed. Hiervoor zal een separate procedure worden doorlopen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0000