See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbating keuken zorgcampus Stede Akkers en maaltijdbedeling op locatie
Beschreibung: Uitbating keuken zorgcampus Stede Akkers en maaltijdbedeling op locatie
Interne Kennung: 20242563
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20242563 - 1
Interne Kennung: 1