See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa umundurowania dla motorniczych (4 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa umundurowania dla motorniczych (4 części), w tym: 1. część nr 1 – dostawa spodni i spódnic dla motorniczych, 2. część nr 2 – dostawa bluz i swetrów dla motorniczych, 3. część nr 3 – dostawa koszul i koszulek polo dla motorniczych, 4. część nr 4 – dostawa kurtek dla motorniczych.
Vorherige Bekanntmachung: 401177-2025
Interne Kennung: DWZ/147/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – jako zamówienie sektorowe o wartości przekraczającej progi unijne, o których mowa w art. 3 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której będą udostępniane dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem oraz zmiany i wyjaśnienia SWZ: https://tw.ezamawiajacy.pl/; podzakładka dla przedmiotowego postępowania: https://tw.ezamawiajacy.pl/pn/tw/demand/180553/notice/public/details dostępna w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu postępowania).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18222200 Anzüge, 18234000 Hosen, 18232000 Röcke, 18332000 Hemden, 18333000 Polohemden, 18200000 Oberbekleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa spodni i spódnic dla motorniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 1 jest dostawa wyrobów, w liczbie sztuk i asortymencie określonych rozdziale II SWZ, wykonanych zgodnie z „Dokumentacją Techniczno–Technologiczną”, stanowiącą załącznik do powyższego rozdziału SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18234000 Hosen, 18232000 Röcke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający wprowadza prawo opcji, w ramach którego zastrzega możliwość, o ile wystąpi taka potrzeba w okresie obowiązywania umowy, realizacji dostaw wyrobów w maksymalnej liczbie sztuk wskazanej w rozdziale II SWZ po cenie jednostkowej wskazanej w ofercie Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa bluz i swetrów dla motorniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 2 jest dostawa wyrobów, w liczbie sztuk i asortymencie określonych w rozdziale II SWZ, wykonanych zgodnie z „Dokumentacją Techniczno–Technologiczną”, stanowiącą załącznik do powyższego rozdziału SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa koszul i koszulek polo dla motorniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 3 jest dostawa wyrobów, w liczbie sztuk i asortymencie określonych w rozdziale II SWZ, wykonanych zgodnie z „Dokumentacją Techniczno–Technologiczną”, stanowiącą załącznik do powyższego rozdziału SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18332000 Hemden, 18333000 Polohemden
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa kurtek dla motorniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części nr 4 jest dostawa wyrobów, w liczbie sztuk i asortymencie określonych w rozdziale II SWZ, wykonanych zgodnie z „Dokumentacją Techniczno–Technologiczną”, stanowiącą załącznik do powyższego rozdziału SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18200000 Oberbekleidung