See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków ochrony indywidualnej- rezerwa ratownika" w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Beschreibung: Dostawa środków ochrony indywidualnej- rezerwa ratownika" w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Vorherige Bekanntmachung: 711991-2025
Interne Kennung: WL.2371.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowanie skróconego terminu składania ofert i tym samym procedury przyśpieszonej jest spowodowane koniecznością wydatkowania posiadanych środków finansowych do końca roku budżetowego, otrzymanych w ramach ” Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kamizelek zewnętrznych kulo- i odłamkoodpornych
Beschreibung: Dostawa 300 sztuk kamizelek zewnętrznych kulo- i odłamkoodpornych. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ
Interne Kennung: WL.2371.20.2025 dla części 1
Menge: 300 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa hełmów kulo- i odłamkoodpornych wraz z przyłbicami ochronnymi
Beschreibung: Dostawa 300 kompletów hełmów kulo- i odłamkoodpornych wraz z kompatybilnymi przyłbicami ochronnymi. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1b do SWZ
Interne Kennung: WL.2371.20.2025 dla części 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa gogli taktycznych
Beschreibung: Dostawa 300 sztuk gogli taktycznych. Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 1c do SWZ
Interne Kennung: WL.2371.20.2025 dla części 3