79661-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Europese aanbesteding Arbodiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Arbodiensten
Beschreibung: Deze Uitnodiging tot inschrijving beschrijft de voorwaarden, eisen en wensen van Aanbestedende dienst met betrekking tot de Europese aanbesteding arbodiensten. Deze aanbesteding wordt uitgevoerd met de openbare procedure en het gunningscriterium beste prijs- en kwaliteitsverhouding. 700000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: De Aanbestedende dienst wenst een Inschrijver te selecteren die arbodiensten levert waarbij rekening gehouden wordt met de specifieke eisen en wensen van SSOE. Aanbestedende dienst wenst een klantgerichte aanpak van dienstverlener; dit maatwerk is afgestemd op de behoefte van: • College van Bestuur; • HRM professionals; • Leidinggevende; • Personeel. Ca. € 70.000 per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering/dienstverlening van arbodiensten gedurende een initiële periode van drie (3) jaar.