See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie i obsługa cmentarzy komunalnych w Gminie Głubczyce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zarządzanie, obsługa cmentarzy komunalnych w Gminie Głubczyce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w projekcie umowy, specyfikacji opisowej oraz innych dokumentach stanowiących załącznik do niniejszego zaproszenia. Wykonawca jest obowiązany osobiście wykonać kluczowe części usług objętych przedmiotem umowy.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: KI.ZP.271.20.2025