2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi pralnicze oraz dzierżawa pościeli i odzieży chirurgicznej wraz z wdrożeniem systemu radiowej identyfikacji asortymentów.
Beschreibung: Wymagania techniczne i organizacyjne zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: 55/ZPN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Potrzeba skrócenia terminu składania ofert podyktowana jest koniecznością uniknięcia negatywnych konsekwencji w postaci braku wyboru Wykonawcy przed upływem terminu obowiązywania obecnej umowy i zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zamówienie - usługi pralnicze
Beschreibung: Usługi pralnicze oraz dzierżawa pościeli i odzieży chirurgicznej wraz z wdrożeniem systemu radiowej identyfikacji asortymentów. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 1a i 2 do SWZ.