796711-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Industrielle Maschinen – Vybavení dílen na FA ČVUT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení dílen na FA ČVUT
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka vybavení do dílen zadavatele, a to dodávka jednotlivých strojů, nářadí, nábytku či laseru a lakovacího boxu. Veřejná zakázka je rozdělena ve smyslu § 101 ZZVZ a 5 částí.
Interne KennungVybavení dílen na FA ČVUT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0004
TitelLaser
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky, je CO2 laser, jehož bližší specifikace je uvedena v příloze č. 2D zadávací dokumentace – technická specifikace předmětu plnění, část laser.
Interne KennungLaser
Haupteinstufung (cpv): 42600000 Werkzeugmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42610000 Lasergesteuerte Werkzeugmaschinen und Bearbeitungszentren
LosLOT-0005
TitelLakovací box
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky, je lakovací box, jehož bližší specifikace je uvedena v příloze č. 2E zadávací dokumentace – technická specifikace předmětu plnění, část lakovací box.
Interne KennungLakovací box
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
LosLOT-0003
TitelDÍLENSKÝ NÁBYTEK
BeschreibungPředmět plnění této části veřejné zakázky, je co do jednotlivých komponent blíže specifikován v příloze č. 2C zadávací dokumentace – technická specifikace předmětu plnění, část dílenský nábytek. Zadavatel v rámci této části předmětu plnění požaduje dodávku dílenského nábytku (např. skříň na chemikálie, box na hlínu apod.) dle stanovené technické specifikace.
Interne KennungDÍLENSKÝ NÁBYTEK
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
LosLOT-0002
TitelDÍLENSKÉ NÁŘADÍ
BeschreibungPředmět plnění této části veřejné zakázky, je co do jednotlivých komponent blíže specifikován v příloze č. 2B zadávací dokumentace – technická specifikace předmětu plnění, část dílenské nářadí. Zadavatel v rámci této části předmětu plnění požaduje dodávku dílenského nářadí, a to ručních nástrojů a strojů pro práci s různým typem materiálu (např. brusky, šroubováky, prodlužovací kabely apod.) dle stanovené technické specifikace.
Interne KennungDÍLENSKÉ NÁŘADÍ
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44512200 Zangen, 44512700 Feilen oder Raspeln, 43810000 Holzbearbeitungsmaschinen
LosLOT-0001
TitelDÍLENSKÉ STROJE
BeschreibungPředmět plnění této části veřejné zakázky, je co do jednotlivých komponent blíže specifikován v příloze č. 2A zadávací dokumentace – technická specifikace předmětu plnění, část dílenské stroje. Zadavatel v rámci této části předmětu plnění požaduje dodávku dílenských strojů (např. pásová pila, pásová pila na kov, ohýbačka trubek atd.) dle stanovené technické specifikace.
Interne KennungDÍLENSKÉ STROJE
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 43830000 Elektrowerkzeuge