See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz asortymentu, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/24/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Strzykawki
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Oznacza to, iż podane w załączniku nr 3 do SWZ (będącego jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy) ilości są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 60% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 40% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 60% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 40 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia potrzeby zwiększenia przez Szpital ilości zamówienia, o czym poinformuje Wykonawcę drogą elektroniczną odpowiednią do składania zamówień. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Los: LOT-0002
Titel: Strzykawki do pomp infuzyjnych Perfusor Space Braun
Los: LOT-0003
Titel: Strzykawki Inne
Los: LOT-0004
Titel: Kaniula bezpieczna
Los: LOT-0005
Titel: Kaniula bezpieczna w systemie zamkniętym
Los: LOT-0006
Titel: Kaniula w systemie zamkniętym dla RTG
Los: LOT-0007
Titel: Kaniula dotętnicza
Los: LOT-0008
Titel: Kaniule wysoko specjalistyczne
Los: LOT-0009
Titel: Przyrząd do przetaczania
Los: LOT-0010
Titel: Akcesoria do przetoczeń
Los: LOT-0011
Titel: Aparat do szybkiego toczenia
Los: LOT-0012
Titel: Przyrząd do szybkiego toczenia z pompką ręczną
Los: LOT-0013
Titel: Igły iniekcyjne
Los: LOT-0014
Titel: Igły biopsyjne
Los: LOT-0015
Titel: Igły Hubera zagięta (bez drenu)
Los: LOT-0016
Titel: Igły Hubera z drenem
Los: LOT-0017
Titel: Igły do znieczuleń
Los: LOT-0018
Titel: Igły doszpikowe
Los: LOT-0019
Titel: Nakłuwacz jednorazowy
Los: LOT-0020
Titel: Osłony na butelki i worki
Los: LOT-0021
Titel: Sprzęt do chemioterapii
Los: LOT-0022
Titel: Sprzęt do chemioterapii do podawania za pomocą pompy firmy Braun
Los: LOT-0023
Titel: Trokary i dreny do klatki piersiowej
Los: LOT-0024
Titel: Butle i dreny do drenażu klatki piersiowej
Los: LOT-0025
Titel: Butle i dreny do odsysania treści z ran
Los: LOT-0026
Titel: Dreny inne
Los: LOT-0027
Titel: Cewniki
Los: LOT-0028
Titel: Zgłębniki, sondy
Los: LOT-0029
Titel: Akcesoria do tlenoterapii
Los: LOT-0030
Titel: Worki do moczu
Los: LOT-0031
Titel: Worki stomijne
Los: LOT-0032
Titel: Pojemniki na materiał niebezpieczny i diagnostyczny
Los: LOT-0033
Titel: Pojemniki na histopatologie
Los: LOT-0034
Titel: Pojemniki histopatologiczne - bezpieczne
Los: LOT-0035
Titel: Żele do EKG, USG
Los: LOT-0036
Titel: Rurki, laryngoskopy, maski i osprzęt anestezjologiczny
Los: LOT-0037
Titel: Laryngoskopy
Los: LOT-0038
Titel: Videolaryngoskopy
Los: LOT-0039
Titel: Zestawy do żywienia (eneteralnego i parenteralnego)
Los: LOT-0040
Titel: Aparaty, linie i zestawy do pomp Braun
Los: LOT-0041
Titel: RR (aparaty, mankiety)
Los: LOT-0042
Titel: Narzędzia chirurgiczne
Los: LOT-0043
Titel: Elektrody EKG
Los: LOT-0044
Titel: Elektrody do stymulacji i defibrylacji
Los: LOT-0045
Titel: Czujniki do ciągłego pomiaru rzutu serca
Los: LOT-0046
Titel: Papier do EKG
Los: LOT-0047
Titel: Skalpele
Los: LOT-0048
Titel: Serwety
Los: LOT-0049
Titel: Prześcieradła, podkłady
Los: LOT-0050
Titel: Myjki, ręczniki jednorazowe
Los: LOT-0051
Titel: Odzież jednorazowa dla pacjenta
Los: LOT-0052
Titel: Odzież ochronna jednorazowa
Los: LOT-0053
Titel: Odzież ochronna – operacyjna
Los: LOT-0054
Titel: Odzież ochronna – cytostatyki
Los: LOT-0055
Titel: Filtr do LIFE ELITE
Los: LOT-0056
Titel: Osprzęt do spirometru typu PSA i Lungtest
Los: LOT-0057
Titel: Przewód do respiratora
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz asortymentu, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ
Los: LOT-0058
Titel: Przewód do Pneupac
Los: LOT-0059
Titel: Przewód do obwodu oddechowego
Los: LOT-0060
Titel: Systemy do odsysania wydzieliny
Los: LOT-0061
Titel: Zestaw do analizatora parametrów krytycznych
Los: LOT-0062
Titel: Zestaw do monitora EMTEL
Los: LOT-0063
Titel: Zestaw do monitora PRIZM
Los: LOT-0064
Titel: Zestaw do oceny snu
Los: LOT-0065
Titel: Zestaw do nieinwazyjnej wentylacji
Los: LOT-0066
Titel: Zestaw do kapnografu cyfrowego Sentec SDM
Los: LOT-0067
Titel: Zestaw do systemu Topaz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego i wielorazowego użytku dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części –pakietów, wykaz asortymentu, szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 3 do SWZ.
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastosował prawo opcji o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Oznacza to, iż podanew załączniku nr 3 do SWZ (będącego jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy) ilości są maksymalnym szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy. Zamawiający zastrzega, że zamówieniem podstawowym objęte jest 60% zamówienia określonego w pakiecie, a pozostałe 40% objęte jest prawem opcji. Zamawiający wykorzysta 60% przedmiotu zamówienia określonego w pakiecie. Pozostałe 40 % Zamawiający wykorzysta w trakcie obowiązywania umowy, pod warunkiem zaistnienia potrzeby zwiększenia przez Szpital ilości zamówienia, o czym poinformuje Wykonawcę drogą elektroniczną odpowiednią do składania zamówień. Z tytułu niewykorzystania pełnej ilości zamówienia nie przysługują Wykonawcy wobec Zamawiającego roszczenia odszkodowawcze
Los: LOT-0068
Titel: Zestaw do systemu Medela
Los: LOT-0069
Titel: Zestaw do TK
Los: LOT-0070
Titel: Zestaw do respiratora Bennet
Los: LOT-0071
Titel: Zestaw do konikotomii i tracheostomii
Los: LOT-0072
Titel: Zestaw do wkłucia centralnego, zewnątrzoponowego
Los: LOT-0073
Titel: Zestaw zabiegowy do założenia wkłucia centralnego i lędźwiowego
Los: LOT-0074
Titel: Zestaw dializacyjny
Los: LOT-0075
Titel: Zestaw do kontrolowanej zbiórki stolca
Los: LOT-0076
Titel: Zestaw zabiegowy chirurgiczny
Los: LOT-0077
Titel: Zestawy do cewnikowania
Los: LOT-0078
Titel: Zestawy zabiegowe do punkcji i drenażu
Los: LOT-0079
Titel: Rękawice diagnostyczne
Los: LOT-0080
Titel: Rękawice diagnostyczne wyciągane za mankiet od spodu
Los: LOT-0081
Titel: Rękawice do cytostatyków
Los: LOT-0082
Titel: Rękawice jałowe
Los: LOT-0083
Titel: Test kontroli skuteczności sterylizacji
Los: LOT-0084
Titel: Strzygarka chirurgiczna i ostrza jednorazowe
Los: LOT-0085
Titel: Łączniki, zatyczki do drenów, sondy, cewnika
Los: LOT-0086
Titel: Przyrząd do rehabilitacji oddechowej
Los: LOT-0087
Titel: Worek Ambu
Los: LOT-0088
Titel: Zastawka Heimlicka
Los: LOT-0089
Titel: Kapilary do gazometrii
Los: LOT-0090
Titel: Komory inchalacyjne
Los: LOT-0091
Titel: Asortyment różny